Skip to content

Úvod

Vážení návštevníci našich stránek,

jmenuji se Miroslav Skalík a zabývám se prodejem a zprostředkováním prodeje nemovitostí v Bulharsku.

Když jsem před lety poprvé přijel do Bulharska jako turista,byl jsem překvapen možnostmi,které tato země nabízí – čisté moře,krásné písčité pláže kolem pobřeží a na horách ideální podmínky pro turistiku,cykloturistiku a lyžování.V kombinaci s příjemnými lidmi,skvělým jídlem a dobrými cenami jde podle mě o ideální místo nejen na dovolenou ale také na pořízení nemovitosti pro vlastní rekreaci,popřípadě pro dobrou investici .

Bulharsko je členem Evropské unie,je to bezpečná země,kde sice s místními specifiky a možná pomaleji ale vše funguje-infrastruktura,lékaři,policie,advokáti,notáři . 

Rozhodl jsem se tedy pořídit si apartmán v Bulharsku a to jak na horách,tak u moře.

Z tohoto důvodu a také z důvodů obchodů,které v Bulharsku realizuji tam často pobývám,jsem schopen Vám vyhledat nemovitosti podle Vašich požadavků přímo na místě,poskytnout Vám potřebné informace,osobně ověřit nemovitost ohledně  technického stavu,umístění,okolí nemovitosti či případných závazků váznoucích na nemovitosti atd.

Na místě v Bulharsku spolupracuji se solidními a ověřenými realitními makléři,advokáty a notáři .

Zařizuji veškerý servis ohledně přepisu nemovitosti v Bulharsku,zejména jednání na  notářství,zajištění certifikovaného překladatele z Bulharštiny do češtiny,přepis energií a vše,co s přepisem nemovitosti souvisí .

Jsem vlastníkem společnosti MPS TRADE s.r.o.,provádíme realitní činnost podle zákonů a pravidel České republiky,jsme pojištění pro  pro případ způsobené škody naší činností a to do výše 5 000 000 Kč na celém území EU.

Zaměřuji se na individuální jednání a přístup k zákazníkovi, preferuji vyhledávání vhodné nemovitosti podle požadavků zákazníka,proto v naší nabídce nenajdete mnoho nemovitostí, ale najdete jen ty, které považuji za velmi zajímavé.

Pokud si nevyberete z aktuální nabídky, neváhejte se na mne obrátit, rád budu hledat v Bulharsku nemovitost podle Vašich představ.

Zaměřuji se na oblast Slunečného pobřeží, Aheloye,Sveti Vlasu, Pomorie a blízkého okolí u moře, na horách pak na oblast Bansko a okolí.

Těším se na spolupráci s Vámi a jsem Vám k dispozici.

Miroslav Skalík

skalik